Hizmet Detayı

Tuzcuoğulları Nakliyat Hizmetleri sizin taşımacılıkla ilgili tum hususlarda sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktan gurur duyar.Konya evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen şirketimiz kaliteli ve güler yüzlü hizmetin buluşma noktası olmuştur.

Konya merkezli kurulan firmamız Türkiye genelinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, yılların vermiş olduğu tecrübe ve taşıma donanım paketleme unsurlarıyla yeni yuvanıza taşınırken ilk günkü gibi yeni kalmaya devam ediyor.Lütfen detaylı bilgi ve expertiz telamnı talebinde bulunmak için iletişime geçiniz.

Bizi Farklı Kılan Nedir ?

Tuzcuoğulları Markası adına ve kalitesine yakışır bi şekilde nakliyat ve diğer hizmet unsurlarında güler yüzlü hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

  • Expertiz Hizmeti
  • Garantili Eşya Transfer
  • Uzman ve Deneyimli Kadro
  • İtinalı Paketleme Sistemi
  • Son Sistem Araç Filosu

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Kuruluş yeri Konya olan firmamız 1996 yılında nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Yılların biz katmış olduğu deneyim ve tecrübeyle nakliyat sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ile sadece Konya da değil tüm Türkiye genelinde profeyonel hizmet sunmaktan gurur duyar.

Şehirler arası nakliye hizmetlerimizde gerekli durumlarda saat kaç olursa olsun eşyalarınız teslim ediyoruz. Bilgi ve şikayet için 7/24 açığız.

Kalite ve iş hassasiyetini ön planda tutan firmamız taşımacılık hususunda maduriyet yaşamadan yeni yuvanıza taşınmanızı garanti eder. Sigortalı taşıma işlemi yapılır.

Balonlu naylon sistemi ve koltuk kılıflarımız sayesinde eşyalarınız ilk gün kü gibi yeni ve parlak kalmaya devam ediyor. En başarılı eşya paketleme tekniği ile A dan Z ye Paketleme ve hasarsız eşya muhafaza hizmeti sunmaktayız. Asansörlü hizmet içeriği ile destek sunulur.

Müşteri Yorumları