Hizmet Detayı

Komple ev taşımacılığı ana taşıma hizmetimizdir. Ama zamanla insanların fazla eşyalarını yada bir kaç parça eşyasını yazlığına, köyüne yada başka bir evine taşıttırmak istediği zamanlar hızla yoğunlaşmıştır. Tuzcuoğulları nakliyat olarak hızla gelişen ve yoğunlaşan bu talep karşısında kayıtsız kalmadan şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmetine giriş yapmıştır. Diğer bir adı ile parsiyel taşımacılık olarak bilinmektedir.

Kurumsal ve köklü bir nakliyat şirketi olmasından dolayı özellikle parça eşya taşımacılığı konusunda çok titiz bir şekilde hareket etmiştir. Asla müşterilerinin sorun yaşamaması adına her taşınan ürün gerekli etiketleme işlemlerinden geçerek taşınması sağlanmıştır.

Bizi Farklı Kılan Nedir ?

Tuzcuoğulları Markası adına ve kalitesine yakışır bi şekilde nakliyat ve diğer hizmet unsurlarında güler yüzlü hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

  • Expertiz Hizmeti
  • Garantili Eşya Transfer
  • Uzman ve Deneyimli Kadro
  • İtinalı Paketleme Sistemi
  • Son Sistem Araç Filosu

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Kuruluş yeri Konya olan firmamız 1996 yılında nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Yılların biz katmış olduğu deneyim ve tecrübeyle nakliyat sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ile sadece Konya da değil tüm Türkiye genelinde profeyonel hizmet sunmaktan gurur duyar.

Şehirler arası nakliye hizmetlerimizde gerekli durumlarda saat kaç olursa olsun eşyalarınız teslim ediyoruz. Bilgi ve şikayet için 7/24 açığız.

Kalite ve iş hassasiyetini ön planda tutan firmamız taşımacılık hususunda maduriyet yaşamadan yeni yuvanıza taşınmanızı garanti eder. Sigortalı taşıma işlemi yapılır.

Balonlu naylon sistemi ve koltuk kılıflarımız sayesinde eşyalarınız ilk gün kü gibi yeni ve parlak kalmaya devam ediyor. En başarılı eşya paketleme tekniği ile A dan Z ye Paketleme ve hasarsız eşya muhafaza hizmeti sunmaktayız. Asansörlü hizmet içeriği ile destek sunulur.

Müşteri Yorumları