Hizmet Detayı

Tuzcuoğulları paketleme konusunda yılların bize katmış olduğu tecrübe ve birikimle eşyalarınızın yeni adresinize transferinde oluşabilecek hasarın en az seviyeye getirmek için ahşap mobilyalarınızı hava naylon sistemiyle ambajlaması yapılır koltuk ve yataklarınız için özel dikim kalın kumaşlarımızla ambalajlanması yapılır.

Tuzcuoğulları ,Konya evden eve nakliyat hizmetlerinde yeni yuvanıza güvenle ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sorunsuz bi şekilde nakliye hizmetini gerçekleştirmektedir. Güvenin adresi Tuzcuoğulları Nakliyat. Taşımacılık hususunda en önemli etken paketleme sistemidir.

Bizi Farklı Kılan Nedir ?

Tuzcuoğulları Markası adına ve kalitesine yakışır bi şekilde nakliyat ve diğer hizmet unsurlarında güler yüzlü hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

  • Expertiz Hizmeti
  • Garantili Eşya Transfer
  • Uzman ve Deneyimli Kadro
  • İtinalı Paketleme Sistemi
  • Son Sistem Araç Filosu

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Kuruluş yeri Konya olan firmamız 1996 yılında nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Yılların biz katmış olduğu deneyim ve tecrübeyle nakliyat sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ile sadece Konya da değil tüm Türkiye genelinde profeyonel hizmet sunmaktan gurur duyar.

Şehirler arası nakliye hizmetlerimizde gerekli durumlarda saat kaç olursa olsun eşyalarınız teslim ediyoruz. Bilgi ve şikayet için 7/24 açığız.

Kalite ve iş hassasiyetini ön planda tutan firmamız taşımacılık hususunda maduriyet yaşamadan yeni yuvanıza taşınmanızı garanti eder. Sigortalı taşıma işlemi yapılır.

Balonlu naylon sistemi ve koltuk kılıflarımız sayesinde eşyalarınız ilk gün kü gibi yeni ve parlak kalmaya devam ediyor. En başarılı eşya paketleme tekniği ile A dan Z ye Paketleme ve hasarsız eşya muhafaza hizmeti sunmaktayız. Asansörlü hizmet içeriği ile destek sunulur.

Müşteri Yorumları