Hakkımızda

Tuzcuoğulları nakliyat hizmeti 1996 yılında Konya merkezli olarak kurulmuştur zamanla tüm Türkiye genelinde asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız tüm Türkiye ye ismini duyurmuştur. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla profeyonel hizmet veren kuruluşumuz vizyon ve misyon kriterleri ile eşya transferi konusunda en ufak problem yaşaman taşınmanıza ve taşınma sonrasında oluşabilecek mağduriyetlerinize karşı sürekli sizlerle iletişim halinde bulunmaktadır.

Nakliyat sektörü çok uzun yıllar öncesine dayanmamakla birlikte evveliyatı yakın zamanlara dayanmaktadır. Tuzcuoğulları nakliyat hizmetleri kuruluş yılı bakımında nakliyat sektörünün Türkiye'ye öncü olup yol göstermiş bulunmaktadır. Her daim taklit edilen firmamız çarpık büyümeye karşı olup her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Konya başta olmak üzere nakliye sektöründe çarpık büyümeler ve haliyle dolandırıcı diye nitelendirdiğimiz kişiler sektörümüz de maalesef çok sayıda faaliyet göstermektedirler. Sizde mağdur insanlar arasına katılmamak için bizi arayarak hemen expertiz elemanı talep etmeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle evinize gelen expertiz elemanımız keşif yaparak kaç kişilik ekip araç büyüklüğü ve kaç metrelik asansör platformu gerektiğine karar verir. hangi taşınmak istediğiniz şirketimize bildirildiği zaman ekibimiz sabah saat sekiz buçukta adresinize gelerek gülenle taşıma hizmetine başlamış oluruz.

Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe en iyilerinin arasında olmak , ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci , sağduyulu , müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

Müşteri Yorumları